Overlooking bezbroj malih planina (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. je jedan od vodećih proizvođača i dobavljača 3600w ip54 industrijske prijenosne elektrane u Kini. Imamo vodeću svjetsku{5}}opremu za proizvodnju i snažne proizvodne kapacitete. Dobrodošli u veleprodajnu premijum industrijsku prijenosnu elektranu od 3600w ip54 iz naše tvornice.
R3|IP54 Industrijska elektrana
3600W proizvođač industrijskih prijenosnih elektrana za napajanje na mobilnom radnom mjestu
R3 kombinuje 3072Wh LiFePO4 skladištenje, 3600W nominalnu AC izlaznu snagu, 7000W sposobnost prenapona i stepen zaštite IP54 u kućištu industrijskog-formata na točkovima. Namijenjen je kupcima kojima je potrebna robusnija platforma klase 3kWh-od standardne kućne{10}}rezervne jedinice ili jedinice za kampovanje.
Logika industrijske selekcije
Odaberite R3 kada su važni zaštita životne sredine i rukovanje mobilnim gradilištima
R3 dijeli klasu snage 3072Wh / 3600W sa nekim rezervnim proizvodima visokog{3}}kapaciteta, ali njegovo industrijsko pozicioniranje je definisano verifikovanim IP54 rejtingom, težim šasijom od 55,1 kg i velikim točkovima za premještanje.
Projekti koji zahtijevaju robusnu mobilnu energiju
- Udaljeni ili privremeni radni prostori gdje je električna energija ograničena
- Oprema se opterećuje unutar granice od 3600W kontinuirane naizmjenične struje
- Projekti kod kojih je potvrđen IP54 dio kriterija odabira
- Razmjene koje imaju koristi od elektrane na kotačima klase 3kWh-
Nemojte birati samo od snage
- Provjerite priključeno opterećenje i zahtjev za pokretanje motora ili kompresora
- Potvrdite odredišni{0}}tržišni AC napon i zahtjev za premošćivanjem
- Potvrdite izvor punjenja, PV napon/struju i putanju konektora
- Zatražite primjenjivi IP ili dokaz o usklađenosti kada je za projekat potrebna formalna dokumentacija
EU električni profil
220–240V izlaz sa 3600W bypass i 2500W AC ulaz za punjenje
Trenutni tehnički list R3 prikazuje EU/visokonaponsku-naponsku konfiguraciju sa 220–240V AC izlazom, 3600W maksimalnim kontinuiranim izlazom, 7000W prenaponom i 3600W bypass načinom rada.
- AC izlaz: 220–240V, 50/60Hz, 3600W max
- Prenaponska snaga: 7000W
- Bypass način rada: 3600W
- AC ulaz: 190–250V, 50/60Hz, 13A max, 2500W max
- Solarni ulaz: 12–148V, MPPT 18–140V, 15A max, 2100W max
Isti tehnički list navodi funkcije zaštite od kratkog-spoja, preko-struje, pre-napona, preopterećenja, pre{3}temperature i niskog{4}}napona.
Američki električni profil
Verzija od 100-120V zadržava izlaz od 3600W, ali koristi ograničenje zaobilaženja od 2200W
Namjenska izlazna grafika za SAD održava nominalnu snagu R3 na 3600W i prenapon od 7000W, dok mijenja napon naizmjenične struje i premošćivanje za konfiguraciju od 100–120V.
| Polje | EU/visokonaponski profil | US Profil |
|---|---|---|
| AC izlaz | 220–240V, 50/60Hz | 100–120V, 50/60Hz |
| Nazivni izlaz | 3600W max | 3600W max |
| Surge Output | 7000W | 7000W |
| Bypass Mode | 3600W | 2200W |
| Ulaz za punjenje naizmeničnom strujom | 190–250V, 13A max, 2500W max | 90–140V, do 1800W |
| Solarni ulaz | Do 2100W | Do 2100W |
Izlazni interfejs
AC, 12V DC i USB izlazi za mješovita prijenosna opterećenja
R3 kombinuje pokrivene AC/DC utičnice sa centralnim displejom i USB konekcijama. Trenutna grafika američkog interfejsa navodi sljedeće direktne-izlazne vrijednosti.
3600W kontinuirano
Koristite kontinuiranu ocjenu za istovremeno planiranje AC opterećenja, a ne vrijednost prenapona od 7000 W.
12V / 10A · 120W ukupno
Direktna DC ruta za kompatibilnu 12V opremu unutar navedenog ukupnog izlaza.
USB-A i USB-C · 18W maks
Trenutna R3 izlazna grafika navodi i USB-A i USB-C punjenje do 18W.
Planiranje baterije i vremena rada
3072Wh LiFePO4 kapacitet sa 3500+ referencom ciklusa
Najnovija R3 aplikacija grafika identificira 3072Wh LiFePO4 bateriju i navodi 3500+ ciklusa. Primjeri vremena izvođenja na grafici su procjene i ne bi trebali zamijeniti proračun-specifičan za projekat.
- Počnite sa stvarnom radnom snagom opreme
- Zasebno dodajte zahtjeve za pokretanje motora, kompresora ili alata
- Procijenite vrijeme rada iz radnog ciklusa i istovremenih opterećenja
- Omogućite gubitke konverzije i stvarno početno stanje napunjenosti
Kompatibilnost baterija za proširenje
Dodajte Y2-BAT kada osnovna jedinica od 3072Wh ne ispunjava potrebno vrijeme rada
R3 je potvrđen kompatibilnim sa Y2-BAT ekspanzionim baterijama, sa do 15 paketa navedenih za R3 platformu. Ekspanzija povećava uskladištenu energiju; 3600W kontinualna izlazna snaga R3 invertera ostaje granica planiranja opterećenja.
Interna baterija od 3072Wh
Koristite baznu jedinicu kada njena pohranjena energija već pokriva potreban radni prozor.
Y2-BAT · 2048Wh
Dodajte kompatibilan kapacitet kada je vrijeme rada, a ne izlaz pretvarača, ograničavajući faktor.
Do 15 Y2-BAT paketa
Potrebni kabl i testirana verzija firmvera ili hardvera nisu obezbeđeni i trebalo bi da budu potvrđeni za projekat.
Dokazi o primjeni na otvorenom
Točkovi i IP54 podržavaju mobilnu primenu izvan upotrebe rezervne kopije u zatvorenom prostoru
Pomerite platformu od 3kWh na mesto upotrebe
Trenutne slike aplikacije pokazuju premještanje na otvorenom i korištenje mješovitog{0}}opterećenja. Industrijski kupci bi i dalje trebali potvrditi izloženost okoliša, profil opterećenja i potrebnu dokumentaciju o usklađenosti za stvarni posao.
Mobilna opcija gdje fiksno napajanje nije dostupno
Koristite plan implementacije za definiranje udaljenosti transporta, radnog okruženja, izvora punjenja, vremena rada i povezane opreme.
Tehničke specifikacije
R3 Tehničke specifikacije za pregled nabavke
| Model | R3 |
|---|---|
| Vrsta proizvoda | 3600W 3072Wh IP54 industrijska prijenosna elektrana |
| Kapacitet baterije | 3072Wh |
| Battery Chemistry | LiFePO4 |
| Cycle Reference | 3500+ ciklusa prikazano u trenutnom materijalu za R3 aplikaciju |
| Nazivni AC izlaz | 3600W |
| Surge Output | 7000W |
| EU / Visoki{0}}izlaz | 220–240V, 50/60Hz; 3600W bypass |
| US Output | 100–120V, 50/60Hz; 2200W bypass |
| EU/visokonaponski AC ulaz | 190–250V, 50/60Hz, 13A max, 2500W max |
| US AC ulaz | 90–140V, do 1800W |
| Solarni ulaz | 12–148V; MPPT 18–140V; 15A max; 2100W max |
| 12V DC izlaz | 12V / 10A / 120W ukupno |
| USB-A izlaz | Do 18W u grafičkom izlazu struje |
| USB-C izlaz | Do 18W u grafičkom izlazu struje |
| Ocjena zaštite | IP54 |
| Dimenzije | 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 in |
| Neto težina | 55,1 kg / približno . 121.5 lb |
| Expansion Battery | Y2-BAT 2048Wh; do 15 pakovanja navedenih kao kompatibilnih |
Ako industrijski projekat zahtijeva izvještaj o ispitivanju, opseg certifikacije, broj izvještaja-o zaštite od ulaska ili određeni regionalni paket usklađenosti, zatražite ta dokumenta za tačan SKU prije isporuke.
Rukovanje i logistika
Industrijska šasija od 55,1 kg zahtijeva planirani transport i skladištenje
R3 ima otprilike 852,5 × 512 × 502 mm i teži 55,1 kg. Šasija -i- ručke je namijenjena da pojednostavi premještanje, ali otpremu, podizanje i skladištenje treba planirati za jedinicu teškog industrijskog{8}} formata.
- Dužina: 852,5 mm / 33,6 in
- Širina: 512 mm / 20,2 in
- Visina: 502 mm / 19,8 in
- Neto težina: 55,1 kg / približno . 121.5 lb
Standard Package
Trenutni R3 paket-pokriva priključke za napajanje i solarno punjenje
Najnovija slika paketa prikazuje R3 elektranu sa kablom za punjenje naizmeničnom strujom, kablom MC4--Anderson, uputstvom za upotrebu i garantnim listom.
AC kabl za punjenje ×1
Potvrdite tip utikača i regionalnu električnu verziju za odredišno tržište.
MC4--Anderson kabl ×1
Potvrdite napon i struju panela u skladu sa specifikacijom solarnog ulaza R3.
Uputstvo za upotrebu ×1
Prije proizvodnje potvrdite jezik i sve zahtjeve za dokumente privatne{0}}naljepnice.
Garantni list ×1
Poravnajte štampanu karticu sa odobrenim uslovima garancije za komercijalnu narudžbu.
Fabričko starenje i QC
Tvorničke provjere industrijske elektrane trebaju slijediti naručeni R3 električni profil
Fabrička slika specifična za R3- prikazuje jedinice na testu starenja i liniji za kontrolu kvaliteta. Za veleprodajnu proizvodnju, provjere otpuštanja trebaju odgovarati odobrenoj verziji napona i specifikaciji kupovine.
- Potvrdite identitet modela R3, kapacitet od 3072 Wh i regionalni AC profil
- Provjerite kontinuirani izlaz od 3600 W i ponašanje prenapona od 7000 W
- Provjerite primjenjive premosnice i ograničenja punjenja naizmjeničnom strujom
- Provjerite solarni ulaz plus AC, DC i USB izlazne funkcije
- Potvrdite da je IP54 specifikacija dosljedno predstavljena u dokumentima narudžbe
- Uskladite paket dodatne opreme i bilo koji zahtjev za proširenje Y2-BAT s narudžbom
Veleprodajna industrijska konfiguracija
Grupne R3 narudžbe trebale bi definirati opterećenje radnog mjesta, okruženje i tržišnu verziju
Mi isporučujemo R3 za distributere, kupce industrijskih kanala, programe za iznajmljivanje ili projekte i zahtjeve za privatne{1}}oznake. Koristan RFQ trebao bi opisati radno okruženje i povezanu opremu umjesto da navodi samo količinu i snagu.
Radna i početna snaga
Navedite nazive opreme, stalnu potražnju i zahtjeve za pokretanje motora ili kompresora.
IP54 zahtjevi i izloženost
Navedite da li projekat zahtijeva formalnu IP dokumentaciju ili druge dokaze o usklađenosti.
AC, solarni i plan proširenja
Navedite profil mreže, podatke o PV nizu i Y2-BAT količinu ako je potrebno dodatno vrijeme rada.
Količina, brendiranje i dokumentacija
Potvrdite odredišno tržište, količinu, tip utičnice, privatnu etiketu, pakovanje i potrebne dokumente.
Često postavljana pitanja
Pitanja o kupovini industrijske elektrane R3
P: Da li je R3 elektrana IP54?
Da. IP54 je potvrđena R3 specifikacija proizvoda. Broj izvještaja i tačan opseg testiranja ovdje nisu navedeni, tako da projekti koji zahtijevaju formalni dokaz trebaju zahtijevati odgovarajuću dokumentaciju za naručeni SKU.
P: Koji su nazivni i prenaponski izlazi R3?
R3 ima 3600W kontinuirani izlaz naizmjenične struje i navodi prenaponski izlaz od 7000W.
P: Da li se ograničenja zaobilaženja R3 razlikuju u zavisnosti od verzije na tržištu?
Da. Profil 220–240V navodi 3600W bypass, dok 100–120V US izlazna grafika navodi 2200W bypass.
P: Koliko solarnog ulaza R3 podržava?
R3 podržava solarni ulaz do 2100 W. Trenutni tehnički list navodi 12–148V solarni ulaz, 18–140V MPPT radni opseg i struju do 15A.
P: Može li R3 koristiti Y2-BAT baterije za proširenje?
Da. R3 je potvrđen kompatibilnim sa Y2-BAT, sa do 15 navedenih pakovanja. Za konačni sistem treba potvrditi potreban kabel i testiranu verziju firmvera ili hardvera.
P: Koje su dimenzije i težina R3?
R3 ima otprilike 852,5 × 512 × 502 mm i ima neto težinu od 55,1 kg.
P: Mogu li kupiti R3 industrijske prijenosne elektrane na veliko?
Da. Veleprodajni R3 upiti se mogu pregledati od količine, odredišnog tržišta, profila opterećenja, radnog okruženja, plana naplate, zahtjeva za proširenjem, brendiranja, pakiranja i potrebnih dokumenata.
P: Šta treba da obezbedim za masovnu R3 ponudu?
Navedite odredišnu zemlju, količinu, napon i standard utičnice, povezanu opremu, kontinuirano i početno napajanje, radno okruženje, potrebno vrijeme rada, solarni plan, Y2-BAT količinu, brendiranje, pakovanje i zahtjeve u skladu sa dokumentima.
Navedite odredišnu zemlju, količinu, napon i standard utičnice, povezanu opremu, kontinuirano i početno napajanje, radno okruženje, potrebno vrijeme rada, solarni plan, Y2-BAT količinu, brendiranje, pakovanje i zahtjeve u skladu sa dokumentima.
Zatražite ponudu
Definirajte okruženje R3 radnog mjesta prije nego konfiguriramo grupnu narudžbu
Podijelite odredišno tržište, potrebnu količinu, verziju naizmjenične struje, listu opreme, kontinuirana i početna opterećenja, zahtjeve za okoliš, ciljno vrijeme rada, plan solarnih{0}}planova, Y2-potrebu za proširenjem BAT-a, zahtjeve za brendiranjem, pakovanjem i dokumentima o usklađenosti za tehnički i komercijalni pregled.
Popularni tagovi: 3600w ip54 industrijske prijenosne elektrane, Kina 3600w ip54 industrijske prijenosne elektrane proizvođači, tvornica
