Overlooking bezbroj malih planina (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. je jedan od vodećih proizvođača i dobavljača 5kwh ip44 industrijske prijenosne elektrane u Kini. Imamo vodeću svjetsku{5}}opremu za proizvodnju i snažne proizvodne kapacitete. Dobrodošli u veleprodaju premijum 5kwh ip44 industrijske prijenosne elektrane iz naše tvornice.
R5|5kWh-Industrijska elektrana klase IP44
5040Wh proizvođač industrijskih prijenosnih elektrana za projekte-visokoenergetske mobilne energije
R5 pomiče industrijsku seriju u klasu od 5 kWh sa skladištenjem LiFePO4 od 5040 Wh, potvrđenom zaštitom IP44 i maksimalnom snagom od 7000 W. Trenutna konfiguracija za EU pruža do 5000W AC izlazne snage, dok konfiguracija za SAD pruža 4000W nominalnu AC izlaznu snagu.
Odluka o industrijskoj kupovini
R5 je industrijski izbor-više energije kada vrijeme rada R3 nije dovoljno
R5 je pozicioniran iznad R3 za projekte kojima je potrebna veća interna rezerva energije. Odluka bi trebala biti zasnovana na vremenu rada, električnoj verziji, zahtjevima transporta i zaštiti okoliša-a ne na jednoj naslovnoj snazi.
5040Wh bazni kapacitet
Više pohranjene energije podržava duže radne prozore prije dodavanja ekspanzione baterije.
Potvrđen IP54
Koristite R5 gdje je zaštita od ulaska dio-kriterijuma odabira proizvoda; zatražiti formalne dokaze kada projekat zahtijeva izvještaj.
EU 5000W / US 4000W
Kontinuirani izlaz naizmjenične struje razlikuje se po tržišnoj verziji i mora ostati odvojen u ponudi.
68,3 kg šasija na točkovima
Veliki točkovi i ručka podržavaju premještanje, ali planovi rukovanja trebaju odražavati industrijsku težinu jedinice.
EU/US Verzija Matrix
Jedna porodica modela R5, dvije različite mrežne{1}}konfiguracije napajanja
220–240V · 5000W max
50/60Hz izlaz, 7000W prenapona, 5000W bypass i AC ulaz do 2500W.
100–120V · 4000W nominalno
60Hz izlaz, 7000W vršna snaga i AC ulaz do 1800W.
| Polje | EU verzija | US verzija |
|---|---|---|
| AC izlazni napon | 220–240V | 100–120V |
| Frekvencija | 50/60Hz | 60Hz |
| AC izlaz | 5000W max | 4000W ocijenjeno |
| Bypass | 5000W | 4000W |
| Peak / Surge | 7000W | 7000W |
| AC Input | 190–250V, 13A max, 2500W max | 90–140Vac, 16A max, 1800W max |
Vrijednosti premošćivanja trebaju biti usklađene s odgovarajućom tržišnom verzijom: 5000W za EU konfiguraciju i 4000W za US konfiguraciju.
Distribucija opterećenja
Koristite naizmjeničnu struju za{0}}opremu velike snage i direktnu jednosmjernu ili USB za kompatibilnu elektroniku
R5 izlazni interfejs kombinuje regionalne AC utičnice sa 12V DC i više USB konekcija. Razdvajanje tipova opterećenja pomaže u očuvanju kapaciteta AC utičnice za opremu koja zapravo zahtijeva pretvarač.
4000W ocijenjeno · 7000W vrh
Koristite 4000W kao ograničenje planiranja neprekidnog-opterećenja u SAD-u prikazano na trenutnoj grafici izlaza.
12V / 10A · 120W ukupno
Direktan DC izlaz za kompatibilne uređaje koji ne zahtijevaju AC konverziju.
USB-A plus USB-C profili
USB-A je naveden do 18W; trenutna USB-C grafika prikazuje više-naponske profile do 12V/1.5A.
Izgled zaštićenog interfejsa
Pokrivene utičnice i kompaktna kontrolna tabla podržavaju rad -orijentisan na polje
Prednji interfejs grupiše ekran, kontrole napajanja, AC/DC utičnice i USB veze iza kućišta industrijskog-formata. Kupci bi trebali provjeriti tačan izgled utičnice tržišne verzije prije odobrenja.
- Centralni displej za radni status
- Pokrivene AC/DC priključne tačke
- USB portovi za punjenje za manju elektroniku
- Izgled -bočne strane dizajniran za mobilnu primenu
Runtime Planning
5040Wh je energetski budžet; Vrijeme rada uređaja ovisi o stvarnom profilu opterećenja
Najnovija R5 aplikacija grafika identificira 5040Wh LiFePO4 bateriju i prikazuje referentno vrijeme rada za kućnu sigurnosnu kopiju, opremu na otvorenom i digitalne uređaje. Ti primjeri su procjene, a ne zajamčeno vrijeme izvođenja projekta.
- Uvijek-na opterećenja odvojite od opreme velike snage s prekidima
- Provjerite zahtjeve za pokretanje motora i kompresora pored radne snage
- Koristite stvarni ciklus rada za kuhanje, grijanje i cikličku opremu
- Omogućite gubitke konverzije i početno stanje napunjenosti
Proširenje za duže radne cikluse
Koristite Y5-BAT kada je projektu potrebno više uskladištene energije od bazne jedinice od 5040Wh
R5 je potvrđen kompatibilnim sa Y5-BAT ekspanzionim baterijama, sa do 15 navedenih pakovanja. Proširenje ima za cilj da poveća dostupnost energije; ne menja tržišno specifičnu R5 izlaznu ocenu naizmenične struje.
5040Wh interni kapacitet
Počnite sa internom baterijom kada njena rezerva energije već pokriva potreban radni prozor.
5040Wh baterija za proširenje
Dodajte kompatibilan kapacitet baterije kada je vrijeme rada ograničavajući faktor.
Do 15 pakovanja na listi
Potrebne specifikacije kabla i testirane verzije firmvera ili hardvera nisu date za objavljivanje i treba ih potvrditi po projektu.
Industrijska i daljinska implementacija
Platforma na kotačima od 5 kWh za privremeno napajanje gdje je ograničen pristup fiksnoj mreži
Premjestite pohranjeno{0}}energetsko sredstvo na opterećenje
Koristite -i-šasiju ručke za kratku-premještanje između skladišta, privremenih radnih područja i podržanog postavljanja na otvorenom.
Planirajte punjenje i vrijeme rada prije slanja
Za daljinski rad, definirajte povezanu opremu, očekivane radne sate, izloženost okoliša i izvor punjenja prije nego što se jedinica pokrene.
Privremena moć lokacije
Pogodno za odabrane alate i opremu lokacije unutar regionalnog ograničenja kontinuiranog{0}}izlaza.
Inventar mobilne energije
Navedite tržišnu verziju, klasu opterećenja i način punjenja dosljedno u svim jedinicama voznog parka.
Prenosiva rezerva energije
Koristite kontrolnu listu za implementaciju koja pokriva opterećenja, vrijeme rada, pristup punjenju i potrebnu dokumentaciju.
Pomoćna mobilna snaga
Potvrdite istovremenu potražnju i uslove okoline prije upotrebe događaja.
Tehničke specifikacije
R5 Tehničke specifikacije za pregled nabavke
| Model | R5 |
|---|---|
| Vrsta proizvoda | 5040Wh IP54 industrijska prijenosna elektrana |
| Kapacitet baterije | 5040Wh |
| Battery Chemistry | LiFePO4 |
| EU AC izlaz | 220–240V, 50/60Hz, 5000W max |
| US AC izlaz | 100–120V, 60Hz, nazivna snaga 4000W |
| Peak / Surge | 7000W |
| EU obilaznica | 5000W |
| US Bypass | 4000W |
| EU AC ulaz | 190–250V, 50/60Hz, 13A max, 2500W max |
| US AC ulaz | 90–140Vac, 16A max, 1800W max |
| Solarni ulaz | Do 2100W |
| 12V DC izlaz | 12V / 10A / 120W ukupno |
| USB-A izlaz | 5V/3A, 9V/1.8A, 12V/1.5A; 18W max u grafici strujnog izlaza |
| USB-C izlaz | Prikazani profili 5V/3A, 7V/2.4A, 9V/1.8A, 12V/1.5A |
| Ocjena zaštite | IP44 |
| Dimenzije | 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 in |
| Neto težina | 68,3 kg / približno . 150.57 lb |
| Expansion Battery | Y5-BAT 5040Wh; do 15 pakovanja navedenih kao kompatibilnih |
IP54 je potvrđena R5 specifikacija. Ako je kupcu potreban poseban-izvještaj o zaštiti od ulaska, opseg certifikacije ili dokument o usklađenosti s tržištem, prije slanja zatražite odgovarajući dokument za naručeni SKU.
Plan rukovanja
Težina od 68,3 kg čini točkove korisnim, ali podizanje i transport i dalje treba planirati
Šasija R5 ima dimenzije 852,5 × 512 × 502 mm. Koristite ove dimenzije kada planirate utovar vozila, skladišne prolaze, dubinu polica, pristup gradilištu i timsko rukovanje.
- Dužina: 852,5 mm / 33,6 in
- Širina: 512 mm / 20,2 in
- Visina: 502 mm / 19,8 in
- Neto težina: 68,3 kg / približno . 150.57 lb
Regionalni paket-Izašao
Grafike paketa EU i SAD prikazuju različite setove pribora
Najnoviji materijal za pakovanje R5 trebalo bi čitati po tržišnoj verziji umjesto kombinovanja svih kablova u jednu univerzalnu listu pakovanja.
AC + solarni priključni set
Prikazuje električnu stanicu, kabl za punjenje naizmeničnom strujom, kabl MC4--Anderson, uputstvo za upotrebu i garantni list.
Prikazane su dodatne staze adaptera
Prikazuje kabl za punjenje naizmeničnom strujom, Anderson-7909 kabl, Anderson-MC4 kabl i korisnički priručnik/garantne dokumente.
Zamrznite količinu kabla, tačan tip konektora, mrežni utikač, jezik priručnika i formulaciju garancije u konačnoj ponudi i narudžbini.
Test starenja i inspekcija otpuštanja
R5 fabričke provjere trebale bi biti vezane za tačnu regionalnu konfiguraciju narudžbe
Fabrička slika{0}}specifična za model prikazuje R5 jedinice na liniji za ispitivanje starenja-i QC inspekciju. Veleprodajni plan puštanja u prodaju trebao bi provjeriti naručenu verziju napona, ograničenja snage i paket dodatne opreme umjesto da samo provjerava identitet modela.
- Potvrdite R5 identitet, kapacitet od 5040Wh i tržišnu verziju
- Provjerite konfiguraciju izlaza od 5000W EU ili 4000W US prema narudžbi
- Provjerite vršno ponašanje od 7000 W i regionalna ograničenja AC ulaza
- Pregledajte funkcije AC, 12V DC i USB izlaza
- Uskladite IP54 formulaciju i sve potrebne dokaze za naručivanje dokumenata
- Potvrdite Y5-BAT zahtjeve za proširenje i listu pakovanja specifičnu za tržište
Veleprodajni projektni sažetak
Za masovne ponude R5 potrebna je tržišna verzija, radna obaveza i okruženje definirano unaprijed
Mi isporučujemo R5 za industrijske distributere, flote za iznajmljivanje, kupce projekata i privatne- programe. Koristan RFQ bi trebao definirati kako će se jedinica pomicati, puniti i učitavati u ciljnom radnom okruženju.
EU ili US električna verzija
Navedite zahtjeve za zemlju odredišta, napon, frekvenciju i utičnicu.
Opterećenje i radni sati
Navedite istovremenu opremu, potražnju za pokretanjem i očekivano dnevno vrijeme rada.
Dokaz o izloženosti i IP
Navedite da li projekat zahtijeva formalnu IP dokumentaciju ili druge zapise o usklađenosti.
Količina i privatna marka
Potvrdite količinu, brendiranje, pakovanje, dokumente, Y5-BAT zahtjev i cilj isporuke.
Često postavljana pitanja
Pitanja o kupovini industrijske elektrane R5
Često postavljana pitanja (FAQ)
P: Da li je R5 elektrana IP54?
O: Da. IP54 je potvrđena R5 specifikacija proizvoda. Ako je projektu potreban broj izvještaja ili formalni dokaz ispitivanja, zatražite odgovarajući dokument za naručeni SKU.
P: Da li je R5 elektrana od 5000 W na svakom tržištu?
O: Ne. Trenutna verzija za EU pokazuje maksimalnu snagu od 5000W AC. Trenutna verzija za SAD pokazuje 4000W nominalnu AC izlaznu snagu. Oba pokazuju vršnu ili udarnu snagu od 7000 W.
P: Koliku snagu punjenja AC R5 podržava?
O: EU slika navodi ulaz do 2500W AC. Američka slika navodi do 1800W AC ulaz.
P: Koji solarni ulaz podržava R5?
O: Trenutna verifikovana matrica proizvoda navodi solarnu snagu do 2100W za R5. Potvrdite napon, struju i raspored konektora za projekt prije kupovine.
P: Može li R5 koristiti Y5-BAT baterije za proširenje?
O: Da. R5 je potvrđen kompatibilnim sa Y5-BAT, sa do 15 navedenih pakovanja. Specifikacije kablova i testirane verzije firmvera ili hardvera treba da budu potvrđene za konačni sistem.
P: Koliko je velik i težak R5?
O: R5 ima otprilike 852,5 × 512 × 502 mm i ima neto težinu od 68,3 kg.
P: Mogu li kupiti R5 industrijske elektrane na veliko?
O: Da. Veleprodajni projekti se mogu pregledati na osnovu količine, odredišnog tržišta, električne verzije, profila opterećenja, okruženja, plana punjenja, zahtjeva za proširenjem, brendiranja, pakiranja i potreba za dokumentima.
P: Šta treba da obezbedim za masovnu ponudu R5?
O: Navedite odredišnu zemlju, količinu, napon i standard utičnice, listu opreme, potražnju za pokretanjem i pokretanjem, radno okruženje, ciljno vrijeme rada, solarni plan, Y5-BAT količinu, brendiranje, pakovanje i potrebne dokumente o usklađenosti.
Navedite zemlju odredišta, količinu, napon i standard utičnice, listu opreme, potražnju za pokretanjem i pokretanjem, radno okruženje, ciljno vrijeme rada, solarni plan, Y5-BAT količinu, brendiranje, pakovanje i potrebne dokumente o usklađenosti.
Zatražite ponudu
Konfigurišite R5 industrijski energetski sistem oko odredišnog tržišta i radnog ciklusa
Podijelite tržišnu verziju, količinu, napon i standard utičnice, povezanu opremu, kontinuirano i početno opterećenje, radno okruženje, ciljno vrijeme rada, solarni plan, Y5-BAT zahtjeve, brendiranje, pakovanje i potrebe dokumentacije usklađenosti za tehnički i komercijalni pregled.
Popularni tagovi: 5kwh ip44 industrijske prijenosne elektrane, Kina 5kwh ip44 industrijske prijenosne elektrane proizvođači, tvornica
